Shtëpi Kuriozitete Gjeti gruan në shtrat me dashnorin, burri ekstremisht xheloz del nga vetja...

Gjeti gruan në shtrat me dashnorin, burri ekstremisht xheloz del nga vetja dhe i bën gjëmën

Shperndaje në Facebook.

Në rrjetet sociale po qarkullon videoja e një djali nga Rusia i cili kapi në shtrat gruan e tij me dashnorin e saj.

Burri i quajtur Vasily, hyri në shtëpi dhe gjeti bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai bëri të vdekur dashnorin e saj e më pas u kap me të duke lënë të gjakosur.

Gjithçka u filmua nga miku i tij. Ajo i lutej atij të mos e rrihte më ndërkohë që gjendej lakuriq në dysheme.

Policia është në kërkim të burrit, i cili shkrepi dhe foto të gruas së tij të gjakosur e nudo.