Shtëpi Kuriozitete Gold Ag rikthen Gëzim Nikën dhe këngën ‘Liridona’ (VIDEO)

Gold Ag rikthen Gëzim Nikën dhe këngën ‘Liridona’ (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Gold AG, i cili njihet për bashkëpunimet e shumta me artistë të tjerë, kësaj radhe ka bashkuar forcat me Gëzim Nikën.
Dyshja do ta rikthejnë këngën e vjetër të Gëzimit, të titulluar ‘Liridona’, të përpunuar në rep.

Videoklipi i kësaj kënge, pamje ekskluzive të të cilit i ka siguruar Express Rozë,, është xhiruar në Shqipëri në një rrugë të vjetër të qytetit të Elbasanit dhe pjesa tjetër në një kala në Tiranë.

Se kur do të publikohet kjo këngë, dhe për të kuptuar më shumë detaje rreth këtij projekti, mund ta mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme./GazetaExpress/