Shtëpi Kuriozitete Gruaja dhunohet barbarisht nga 4 burra në Berat (VIDEO)

Gruaja dhunohet barbarisht nga 4 burra në Berat (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Në puntatën e sotme të programit investigativ “STOP”, në ekranin e Televizionit Klan është denoncuar rasti i dhunës barbare të ushtuar ndaj një gruaje, nga 4 burra.
Bëhet fjalë për zonjën Ardiana Hasani nga qyteti i Beratit, e cila ka punuar si sanitare në kopshtin shtetëror “Çlirimi 2”.
Ajo ka denoncuar në “STOP” se është dhunuar nga 4 burra, me kërkesë të Drejtorit të Drejtorisë Arsimore Rajonale në Berat, Selman Hodaj.
Njëri prek dhunuesëve, sipas saj, është dhe bashkëshorti i Drejtoreshës së kopshtit, ku Hasani ka qenë sanitare, Rreli Alushani./albanews.ch/
VIDEO:

Berat