Shtëpi ShowBiz ‘Harun’ tejet i dashuruar edhe në jetën reale, ja kush është bashkëshortja...

‘Harun’ tejet i dashuruar edhe në jetën reale, ja kush është bashkëshortja e tij bukuroshe (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

‘Harun’ tejet i dashuruar edhe në jetën reale, ja kush është bashkëshortja e tij bukuroshe (FOTO)

Harun” është njëri ndër personazhet më kyq në serialin e mirënjohur “Paramparça”.Me aktrimin fantastik që bënë Bar?? Falay ka arritur që të mbledh shumë adhurues anë e mbanë.

Duke lënë anash personazhin e tij, duket se ai është tejet i dashuruar edhe në jetën reale. Aktori Bar?? Falay është i martuar me Esra Ronabar dhe kanë një djalë.

Per me shume shikoni fotot