Shtëpi Lajme Hercules – Barcelona, formacionet me plot befasi (Foto)

Hercules – Barcelona, formacionet me plot befasi (Foto)

Shperndaje në Facebook.

barca_1480496543-919282

Hercules dhe Barcelona do të përballen sonte nga ora 22:00 në kuadër të Copa del Rey

 E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Luis Enrique në këtë takim pritet të luajë me ekipin e dytë, pasi lojtarët kryesor do t’i pushoj për ndeshjen ndaj Real Madridit, e cila luhet të shtunën në Camp Nou. /Express/