Shtëpi Lajme Historia tronditëse/ Nëna merr vesh që të birit i ka mbetur 1...

Historia tronditëse/ Nëna merr vesh që të birit i ka mbetur 1 vit jetë, veprimi i saj përloti botën (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Një nënë e re është tronditur kur mjekët i thanë që djali i saj 2-vjeçar kishte vetëm 12 muaj jetë.

Rachel Irvin solli në jetë dy binjakë, por për fat të keq njëri prej tyre lindi me një problem të rëndë në zemër dhe për këtë arsye vogëlushi iu nënshtrua disa operacioneve.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, duket se ai nuk po ia del dot.

Tashmë vogëlushi ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa e ëma po kujdeset që të krijojë dhe ruajë momente sa më të bukura nga i biri,

Zemra e saj është e bërë copë, pasi shumë shpejt duhet t’i thotë lamtumirë të voglit të saj.