Shtëpi Video Humbi ndjeshjen e FIFA-s në PlayStation, shikoni si e paguan modelja

Humbi ndjeshjen e FIFA-s në PlayStation, shikoni si e paguan modelja

Shperndaje në Facebook.

Një nga sfidat që çdo adhurues i FIFA-s në PlayStation dëshiron të vendosë është të luajë atë që pëlqen duke vënë një vajzë të bukur në provë, që do të thotë, duke vënë bast rrobat gjatë duelit në lojën e famshme.Youtuber i famshëm brazilian Aruan Felix, sfidoi modelen e re Larisa Wambier, ku në çdo gol në FIFA, ata duhet të heqin qafe një veshje, një situatë që u ngrit gradualisht derisa modelja mahnitëse tregoi më shumë seç duhej.
Siç mund ta shihni, modelja nuk ka luajtur mirë me FIFA-n dhe humbi betejën, sa u detyrua të zhvishej.
Shikoni dhe videon:

Video