Shtëpi Video I bie pishman që ka makinën më të bukur në botë, arsyeja...

I bie pishman që ka makinën më të bukur në botë, arsyeja është e tmerrshme (Video)

Shperndaje në Facebook.

m_1480512517-2002186

Trafiku në New York është shumë i rënduar zakonisht, kështu që ata që ndalojnë në mes të rrugës për të bërë foto me makinën e tyre nuk ndihmojnë në lehtësimin e tij. Gjithashtu, njerëzit në NewYork nuk janë aq të urtë sa për të qëndruar pa bërë zë kur dikush i ka zënë rrugën. Kjo është arsyeja pse shakaja e “Youtuber”-it, Coby Persin, pati pasoja për të. Ai ndaloi në mes të rrugës dhe vendosi që të bënte foto me makinën e tij luksoze BMW i8. Një nga ata që kishin ngecur pas Cobyt, vendosi që të dilte nga makina e tij, të merrte një shkop bejsbolli në bagazh dhe të godiste me të xhamin e makinës luksoze. Reagimet e ndjekësve të tij në mediat sociale ishin të gjitha në favor të burrit me shkop bejsbolli. “Po bëje foto në mes të trafikut? E ke merituar!”