Shtëpi ShowBiz Ish e dashura e Getit ia uron martesën Marinës, kjo nuk pritej...

Ish e dashura e Getit ia uron martesën Marinës, kjo nuk pritej (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Dasma e Getit dhe Marinës padyshim do mbetet ndër dasmat më të përfolura të VIP-ave shqiptarë.

Me anë të fotografive të publikuara në Instagram çifit kanë vendosur të falenderojnë të afërmit që iu gjendën pranë në këtë ditë të rëndësishme, shkruan Artistët Shqiptarë.

Por sot ndodhi ajo që pritej më së paku.

Ish e dashura e Getit, këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga që dikur ka pasur dhe një klip me reperin, sot ka uruar Marinën në një nga fotot përrallore të dasmës që Marina ka publikuar në Instagram.

“Urime zmr e bukur, qofsh e lumtur gjithmone” – është urimi i Çiljetës për Marinën, e cila si duket çdo gjë në lidhje me Getin e ka lënë prapa në të kaluarën.