Shtëpi ShowBiz Ish gruaja e Genc Prelvukaj: Kisha gjithçka, por… (Foto)

Ish gruaja e Genc Prelvukaj: Kisha gjithçka, por… (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Arta Arifi në vitin 2002 ishte përzgjedhur “Miss Gjilani”, ajo u përzgjodh shoqëruesja e dytë në ‘Miss Mister Albania’, kur ishte 17-vjeçe. Më pas punoj si modele dhe ishte e suksesshme,

Arta, që njihet edhe si ish gruaja e reperit Genc Prelvukaj, tani i është përkushtuar islamit. “Realisht unë sa isha modele kisha “gjithçka”, por jo edhe lumturinë.

Ndjeja një zbrazëtirë brenda vetes gjithmonë… mirëpo, nuk e kisha idenë se çka më mungonte”, ka thënë ajo,