Shtëpi Lajme Izrael – Shqipëri, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

Izrael – Shqipëri, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Izraeli është favorit ndaj Shqipërisë
Bastoret sportive tashmë kanë vendosur kuotat për sfidën mes Izraelit dhe Shqipërisë. Pothuajse në të gjitha bastoret Izraeli është favorit ndaj Shqipërisë.

Që Shqipëria ta fitojë këtë ndeshje, “Bwin” i ka vënë kuotën 3.60, derisa fitorja e Izraelit kuptohet me 2.15.

Shqipëria e humbi sfidën e parë në shtëpi ndaj Izraelit dhe tani do të kërkojë të hakmerret në ndeshjen që zhvillohen nesër nga ora 20:45, përcjell Gazeta Express.

Ja kuotat e bastoreve të ndryshme: