Shtëpi Lajme Ja çfarë bëri Adelina Berisha për t’i rënë në sy Kemalit (Foto)

Ja çfarë bëri Adelina Berisha për t’i rënë në sy Kemalit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Burak Ozcivit apo siç njihet tek ne “Kemal” është aktori turk më i pëlqyer nga gjinia femrore.

Aktualisht luan në serialin turk “Kara Sevda” ku u bë i preferuari i shumë vajzave, shkruan Artistët Shqiptarë.

E së fundmi edhe këngëtarja shqiptare Adelina Berisha po “çmendet” pas tij. Ajo e ndjek në Instagram dhe i bën like të gjitha fotot që poston Kemali. E si të mos e pëlqejë!/Artistët Shqiptarë