Shtëpi Kuriozitete Ja çfarë po ndodh me Shkëlzen Gashin që nuk po vjen në...

Ja çfarë po ndodh me Shkëlzen Gashin që nuk po vjen në Kombëtare

Shperndaje në Facebook.

Në një intervistë për emisionin Opinon, trajneri Giani De Biasi ka shpjeguar pse nuk po e grubullon Shkëlzen Gashin.

“Gashi vjen nga një dëmtim, është një lojtar që e kemi në konsideratë. Në kampionatin amerikan dhe vuan nga një dëmtim që do ta mbaj jashtë 3 deri në 4 ndeshje”-deklaroi De Biasi.  transmeton shqiperiaime.al