Shtëpi Lajme Ja çka i bëri Lorik Cana Rita Orës (Video)

Ja çka i bëri Lorik Cana Rita Orës (Video)

Shperndaje në Facebook.

r_1472983894-6749098

Dy krenaritë e shqiptarëve, ish-kapiteni Lorik Cana dhe ylli botëror Rita Ora mbrëmë siç do mendonte pak kush u bënë bashkë në koncertin në nder të shënjterimit të Nënës Terezë.

Dyshja hapën bashkë koncertin teksa një kimi perfekte u vërejt edhe në prapaskenë me disa foto së bashku me mimika të ndryshme.

Por, Rita dhe Loriku duket se ia kanë kaluar për mrekulli edhe në prapaskenë, transmeton Prive.

Në një prej videove, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare shihet teksa e freskon Ritën me skaletën e prezantimit pas performancës të ‘What Child is This’.

Emocionet dhe i nxehti duket të jenë shmangur për yllin nga Prishtina prej gjakovarit, dora vetë.