Shtëpi Lajme Ja çka i ndodhi Bleros në aeroportin e Suedisë (Foto)

Ja çka i ndodhi Bleros në aeroportin e Suedisë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

screenshot_1

Këngëtari Blero Muharremi ditëve të fundit ka qëndruar në Suedi.

Atje, ai është parë me familjen që i jeton atje dhe nga postimet që i ka bërë në rrjetet sociale, këngëtari shihej mjaft i lumtur, shkruan lajmi.net

Por, në fund, duke u kthyer për në Kosovë, Blero është ballafaquar me një suprizë që nuk e ka pritur fare.

Në aeroport atij i është ndalur rryma. Kjo gjë e ka habitur aq shumë këngëtarin saqë ka pyetur se a është në Kosovë apo Suedi./lajmi.net

15301232_2175233356035487_1276408872_n