Shtëpi Video Ja kush e mban foton e Morenës në kuletë (Foto)

Ja kush e mban foton e Morenës në kuletë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

morena-5 (1)

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është shumë e dashur për publikun, por një fans i saj e ka befasuar.

Në një foto të cilën e ka postuar në rrjetet sociale ajo ka shprehur habi se si një fans e mban fotografinë e saj në kuletë, transmeton lajmi.net.

Në fotografinë e postuar, bukuroshja zeshkane, ka shkruar: “Më befasoj”.