Shtëpi Video Ja sa romantik është i dashuri i Olta Gixharit (FOTO)

Ja sa romantik është i dashuri i Olta Gixharit (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

olta1-617x330

Olta Gixhari ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë, kjo për lidhjen e saj me një djalë më të ri në moshë.

I përfoluri si i dashuri i Oltës, 22 vjeçari Xhek Nasufi na ka dhënë një arsye më shumë për të diskutuar rreth marrëdhënies së tyre, pas një fotografie të publikuar në Instagram, ku një vajzë bionde, me flokë të kapur gërshet dhe një trëndafil në dorë qëndron me kurriz nga objektivi i aparatit, ndërsa të dy zogjtë janë ulur në tavolinë për të ngrënë mëngjes.

“Mëngjes me lulen time”, ka shkruar djali i dashuruar nën foto. Siç duket dhe vetë Olta nuk ka më frikë ta pranojë që është pjesë e kësaj lidhje, pasi si femër, aq më tepër dhe më e madhe, duhet të ketë goxha autoritet. Dhe një foto e tillë, pa miratimin e saj, nuk do të ishte publikuar KURRË.

221844-m