Shtëpi Kuriozitete Ja si dukeshin në rini Shyhretja me bashkëshortin

Ja si dukeshin në rini Shyhretja me bashkëshortin

Shperndaje në Facebook.

Shyhrete Behluli është njëra prej këngëtareve më të njohura.

Madje kohëve të fundit është shumë e përfolur në mediet rozë për shkak të rejës së saj Leartës, transmeton Gazeta Express.

Pak minuta më parë ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku kujton kohën kur ajo dhe bashkëshorti i saj ishin të rinj./Gazeta Express/