Shtëpi ShowBiz Ja si reagon Blero kur dëgjon fermerin duke kënduar këngën e tij...

Ja si reagon Blero kur dëgjon fermerin duke kënduar këngën e tij (Video)

Shperndaje në Facebook.

bl_1483873206-7160146

Talenti i tij në këndim ka habitur të gjithë ata që e kanë dëgjuar zërin e tij.

Zëri i fermerit për të cilin dje raportoi Magazina.al, ka rënë edhe në veshët e këngëtarit Blero.

Ismet Balaj,kishte publikuar një “Cover” të këngës së Bleros në Youtube, ndërsa pas raportimit në Magazina.al, atë e ka dëgjuar edhe vet Blero, i cili është habitur me talentin e të riut nga Llausha e Skenderajt.

Në një bisedë për Magazina.al, Blero është shprehur i gatshëm që ta merr nën menaxhim Ismet Balajn për ta ndihmuar që të krioj një karrierë në muzikë.

“Dua ta marr nën menaxhim atë djal dhe mi ndihmu” është shprehur Blero.

Ndërsa kur është pyetur për një duet të mundshëm mes tyre, Blero ka thënë se është herët për të menduar këtë.

“Dueti nuk përcaktohet vetëm në talent të vokalit. Ka shume gjëra që duhet të perputhen mirëpo talent ka”, ka thënë Blero për Magazina.al”

Gjithë çfarë mbetët është që të presim në ditët në vazhdim se cfarë zhvillime do të ketë në këtë drejtim.