Shtëpi Lajme “Jam aq i varfër sa e vetmja gjë që kam janë paratë”,...

“Jam aq i varfër sa e vetmja gjë që kam janë paratë”, kush është djali që ka “mbërthyer” internetin? (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Kush është djali që i ka habitur të gjithë në Twitter, pasi mburret me pasurinë e tij të madhe? Publikimi i videos ka shkaktuar reagime të ndryshme mes përdoruesve.
Videoja e postuar nga një meksikan është bërë virale në Twitter në orët e fundit dhe shfaq një djalë duke numëruar disa pako parash derisa mburret me pasurinë e tij të madhe.
Nuk është askush tjetër përveç boksierit Julio Cesar Chavez Jr.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video Link