Shtëpi Lajme Januzaj solidarizohet me familjet e viktimave (Video)

Januzaj solidarizohet me familjet e viktimave (Video)

Shperndaje në Facebook.

januzaj_1480446402-4741488

Adnan Januzaj është solidarizuar me familjet e viktimave të ekipit brazilian, Chapecoense

Futbollisti i Manchester Unitedit i huazuar në Suderland, Adnan Januzaj ka thënë se lutjet e tij shkojnë për familjet e viktimave të prekura nga kjo tragjedi.

“Ngushëllimet dhe lutjet e mia shkojnë për të gjithë ata që janë të prekur nga kjo tragjedi”, shkruan Januzaj në Facebook. /Express/