Shtëpi ShowBiz “Je Barbie se punoi Sala”, Armina Mevlani nxehet keq me komentuesin dhe...

“Je Barbie se punoi Sala”, Armina Mevlani nxehet keq me komentuesin dhe ia kthen kështu [FOTO]

Shperndaje në Facebook.

Armina Mevlani po përjeton një periudhë shumë të mirë për karrierën e saj si në Shqipëri ashtu edhe jashtë trevave shqipfolëse. Përveç profesionit si blogere, Armina është komentuar shumë për lidhjen e saj me Shkëlen Berishën, djalin ne ish-kryeministrit dhe sigurisht që nuk është ndjerë gjithmonë rehat me këtë fakt.

Pas çdo postimi të saj në rrjetet socaile, vërshojnë komentet akuzuese dhe e njëjta gjë ka ndodhur edhe sot fatkeqësisht. Në një foto të postuar nga Milano një komentues I ka thënë se ajo e ka arritur këtë sukse prej ish-kryeministrit Berisha, por kjo nuk I ka pëlqyer aspak Arminës dhe nuk mund të mos I kthente një përgjigje.

Një Barbie në një botë Barbie-sh’, – ka shkruajtur nën diçiturën e fotos Armina duke kujtuar këngën e famshme të viteve ’90.

‘Barbie girl sepse punoi Sala, po të mos ishte për Salën as në TVSH stë çonin,’ – i ka shkruajtur një komentues duke revoltuar blogeren.

“Në fakt nëse do më kishe ndjekur kam punuar në modë që në moshën 19 vjeç si drejtuese reviste mode dhe në TV dhe dikush pa aftësi nuk ecën dot përpara çfarëdo gjëje t’i ofrojnë,” – i ka replikuar Mevlani komentuesit.