Joao Mario tradhton Interin, dëshiron këtë skuadër

Joao Mario tradhton Interin, dëshiron këtë skuadër

SHPËRNDAJE
loading...

mario_1471289479-1247527

Joao Mario dëshiron të transferohet në Real Madrid e jo në Inter
Mesfushori portugez, Joao Mario ka qenë shumë pranë transferimit te skuadra e Interit, por duket se kjo nuk është zgjedhja e lojtarit.

Sipas Sport, Mario dëshiron të transferohet te kampionët e Evropës, Real Madrid.
Skuadra spanjolle është në kërkim të një mesfushori, pasi dështoi në transferimin e Paul Pogbas, N’Golo Kante dhe Andre Gomes.

Lexo edhe  Messi nuk po mendon për kontratën, kështu argëtohet në Argjentinë (Foto)

Joao Mario besohet se skuadrës spanjolle do t’i kushtojë rreth 50 milionë euro me bonuse. /Express/

loading...