Shtëpi Video Jonida Maliqi e mbushur me tatto (FOTO)

Jonida Maliqi e mbushur me tatto (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

maliqi

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi kohëve të fundit paksa është larguar nga qendra e vemendjes në mëdiat rozë, transmeton Gazeta Blic.

Jonida së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram foto të ciles i shton edhe këtë mbishkrim “Cfare ekspresioni ne kete foto😆 @rovenadilo” , mbishkrim ky qe do të thotë se i është drejtuar këngëtares Rovena dilo e cila është mikeshë me Jonidën.

Fotografia e Jonidës tregon shumë në njerën anë është buzëqeshja e saj aq e embel dhe në anen tjetër duat e mbushura me tatto

jonida