Juventusi dhe Interi në garë për Jamesin

Juventusi dhe Interi në garë për Jamesin

SHPËRNDAJE
loading...

james

Loading...

James Rodriguez nuk po kalon mirë te Real Madridi dhe po mendon largimin.

 

Mesfushorit kolumbian ka pasur përplasje me trajnerin Zidane dhe për këtë gjë po mendon largimin.

Për shërbimet e tij janë vënë në garë dy skuadra italiane.

Lexo edhe  Pezullohen Dy Zyrtarë Të Mpj-së Pasi U Rrahën Brenda Ministrisë

Juventusi dhe Interi po shohin mundësinë e transferimit të lojtarit.

Padyshim që do të jetë një gjë e vështirë duke parë çmimin e kartonit të tij, por të dy skuadrat kanë para ta paguajnë këtë çmim. /Telegrafi/

loading...