Shtëpi ShowBiz Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në...

Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima

Shperndaje në Facebook.

Reperi Noizy dhe Kallashi janë bashkuar sërisht në një performancë së bashku në një klub nate mbrëmjen e kaluar. Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.

Jo vetëm kaq. Kallashi doli në skenë e veshur në një mënyrë shumë provokuese. Pantallonat e saj tek vithet ishin të grisura ku kërcimi “twerk” i ka “çmendur” të gjithë, po ashtu edhe Noizyn që këndonte në krah të saj.

Ajo shihet duke “twerk” para Noizyt dhe shumë fansave. Performancën mund ta shihni në videon më poshtë: