Kap burrin me dashnoren, shiheni çfarë i bën gruaja (Video)

Kap burrin me dashnoren, shiheni çfarë i bën gruaja (Video)

Shperndaje në Facebook.

burri_1470957261-5159902

Kap burrin me një tjetër në krevat dhe gruaja vendos që të hakmerret. Ajo dënon burrin e vet dhe të dashnoren e tij. Një ngjarje klasike. Gruaja kthehet në shtëpi dhe kap burrin duke e tradhtuar. E çfarë bën ajo pastaj? Largon vajzën 24 vjeçe nga shtëpia, por fillimisht është dënimi.
Lexo edhe  E zhveshin dhe rrahin me rrip për ta ‘ndëshkuar’ se është transgjinore (Video +16)

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPasi mori medaljen, Majlinda Kelmendi bëhet nuse (Video)
Artikulli tjetërElita “e kall” Kroacinë (Foto)