Shtëpi ShowBiz Kaq afër dhe intim nuk i kemi parë Mirandën me burrin e...

Kaq afër dhe intim nuk i kemi parë Mirandën me burrin e saj (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja e njohur, Miranda Hashani nuk është se tregohet edhe aq aktive në rrjetet sociale.

Jetën e saj private ajo e ruan larg syrit të medias rozë,

Së fundi në profilin e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, ku shihet ulur në prehrin e bashkëshortit të saj.

Çifti në fjalë duket se janë të dashuruar si në fillet e para të lidhjes së tyre.