Shtëpi ShowBiz Kaq të mëdha i ka të pasmet Baby G (Foto)

Kaq të mëdha i ka të pasmet Baby G (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Baby G përpos zërit të saj, njihet edhe për pamjen e saj.

Ajo sot në Instagram ka hedhur një foto ku ka shfaqur të pasmet e saj, foto kjo e shpërndarë edhe nga faqet tjera e këtij rrjeti social,

Duke qenë e veshur me një fustan të kuq dhe të shkurtë, përpos të pasmeve bombastike, ajo kishte nxjerrë edhe këmbët seksi!