Shtëpi ShowBiz Këndon Shkurta, fluturojnë paret (Foto)

Këndon Shkurta, fluturojnë paret (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Është njëra ndër këngëtaret më të angazhuara sidomos nëpër dasma e ahengje familjare gjithandej , shkruan Kosovarja për Shkurte Gashin.

E pëlqyera dhe e dashura e publikut të gjerë asnjëherë nuk mund të kalojë dasmën pa marrë bakshishe të shumta sikur dhe shumë para veç atyre që goditet.

Shkurten e kemi parë jo rrallë në rrjete sociale , tek këndon nëpër dasma me plot mysafirë , por edhe duke shkelur nëpër parat që ia hedhin dasmorët .

Por, si në këtë foto asnjëherë, tek parat fluturojnë e s dinë të ndalen para këngëtares. /Kosovarja/