Shtëpi ShowBiz Kënga e Sergios që u vjedh nga serbët (VIDEO)

Kënga e Sergios që u vjedh nga serbët (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Sergio, është njëri ndër këngëtarët më të dashur shqiptar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij muzikore.

Ndër të tjera, Sergio ka treguar se cilën këngë të tij ia kanë vjedhur serbët.

Për ta kuptuar këtë klikoni në linkun e mëposhtëm.