Shtëpi ShowBiz Këngëtarja e njohur me lot në sy tregon pse nuk është nënë...

Këngëtarja e njohur me lot në sy tregon pse nuk është nënë e mirë për fëmijët e saj (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Ajo është ndër femrat më të dashura të publikut, dhe prej shumë vitesh mban të mbërthyer fansat me muzikën e saj.

Megjithëse tepër e suksesshme të çfarëdo që bën, Jennifer Lopez po kalon një situatë të vështirë.

Pas kërkesës prekëse të djemve të saj që të mos dal më pothuajse lakuriq, ata kishin një kërkesë tjetër për të. “Djali më kërkoi që të fus në programin tim ditor një piknik me të”.- rrëfeu JLO, duke u përlotur më pas gjatë intervistës.

47-vjecarja ka pranuar se binjakët e saj kërkojnë që të heq dorë nga dita e punëve të saj që ata të jenë më shumë me nënën e tyre. Për këtë Jennifer ka bërë edhe ndryshime në orar të turneve që ti përkushtohet më shumë familjes dhe të luaj rolin e nënës.

Këngëtarja dhe aktorja 47 vjeçare ka thënë se e ka bërë prioritet që të kujdeset për dy binjakët e saj 9 vjeçar Max dhe Emme – të cilët i ka me ish burrin e saj Marc Anthony – pavarësisht se është shumë e zënë më punë, ku shpesh fëmijët duhet të marrin leje që të jenë pranë nënës së tyre.