Shtëpi ShowBiz Këngëtarja e njohur shqiptare ‘e çmendur’ pas Kemalit ( Foto )

Këngëtarja e njohur shqiptare ‘e çmendur’ pas Kemalit ( Foto )

Shperndaje në Facebook.

Burak Ozcivit apo siç njihet tek ne “Kemal” është aktori turk më i pëlqyer nga gjinia femrore.

Aktualisht luan në serialin turk “Kara Sevda” ku u bë i preferuari i shumë vajzave,

E së fundmi edhe këngëtarja shqiptare Adelina Berisha po “çmendet” pas tij.

Ajo e ndjek në Instagram dhe i bën like të gjitha fotot që poston Kemali. E si të mos e pëlqejë!