Shtëpi ShowBiz Këngëtarja shqiptare bëhet horë: Me flamur kombëtar e dëgjon Cecën serbe (Foto)

Këngëtarja shqiptare bëhet horë: Me flamur kombëtar e dëgjon Cecën serbe (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Daniela Kamberi-Fibi është njëra prej këngëtareve të reja në estradën shqiptare.

Fibi ndryshe njihet edhe për linjat e saj seksi,

Por, fansat e saj sigurisht nuk e kanë pritur një gjest të tillë nga ajo. Ajo në profilin e saj në Instastory ka publikuar një foto ku shihet në veturë.

E ajo që bie në sy është se këngëtarja ka lënë një mbishkrim ‘Për Elbasan’ dhe flamurin shqiptarë e në të njëjtën kohë duke dëgjuar këngëtaren serbe Cecën.