Shtëpi Kuriozitete Këngëtarja shqiptare provokon nga vaska, ç’ka bërë këtë herë

Këngëtarja shqiptare provokon nga vaska, ç’ka bërë këtë herë

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, i ka uruar ndjekësit e saj në profilin e saj Instagram që të kënë një mëngjes të mirë, por edhe i ka provokuar. Dua krahas këtij urimi ka postuar edhe një fotografi, në të cilën shfaqet në një vaskë dhe me këmbët përpjetë.
Nuk e mohojmë që bukuroshja Lipa duket shumë bukur dhe shumë sensuale në këtë fotografi, por mos ndoshta duhet ta postonte më mirë në mbrëmje?!