Shtëpi Video Kështu duket Andrra e Sinanit pak para se të lindë (Foto)

Kështu duket Andrra e Sinanit pak para se të lindë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

andrrax

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani, shumë shpejtë do të bëhen prindër të një djali.

Andrra tani ka publikuar në Instagram një fotografi, ku i shihet barku i fryrë në javën e 32-të.

Andrra, e cila pritet të lindë në javët e ardhshme, shprehet se periudha e shtatzënisë po i duket si ëndërr, dhe thotë se ndihet e bekuar dhe se kjo është eksperienca më e mirë për të.

andrra_1459367555-9296580