Shtëpi ShowBiz Kështu e “kallin” atmosferën Shyhrete Behluli me rejën e Afrim Muçiqit

Kështu e “kallin” atmosferën Shyhrete Behluli me rejën e Afrim Muçiqit

Shperndaje në Facebook.

Shyhrete Behluli duket se i ka në qejf ahengjet e ndryshme.

Që nga martesa e djalit të saj shumë është përfolur nëpër mediet rozë, nusja e saj Learta. Një nuse me një pamje shumë të mirë.

Por, sonte Leartën do ta lëmë që të pushoj pak, ne do të merremi me vjehrrën e saj Shyhreten dhe me rejën e këngëtarit Afrim Muçiqi. Që të dyja kanë qenë në një aheng. Ku në disa pamje që revista “Kosovarja”, ka siguruar, shihen tek sa kërcejnë së bashku Shyhretja dhe reja e Afrimit, Albertina.

Të veshura dhe të grimuara shumë mirë, ato në këtë aheng shihen shumë bukur. Duket se miqësia e Shyhretes me familjen Muçiqi është e lidhur dhe kanë raporte aq të mira sa që këtë lojë në këtë aheng që ato e bëjnë duken sikur të ishin nënë e bij.