Këta janë djemtë e Okit (Foto)

Këta janë djemtë e Okit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu është tejet aktiv në rrjetet sociale.

Së fundi, ai ka postuar një foto së bashku me dy djemtë e tij, shkruan Indeksonline.

Lexo edhe  Sapo zbuluam se çfarë do t’i mbajë gjithmonë lidhur Duan dhe Dafinën me Ledri Vulën! (Foto)

“Me djeLt…”, ka shkruar ai përbri fotos.

Kujtojmë se Spahiu njihet për rolin e tij në serialin “Kafeneja jonë”.