Shtëpi Lajme Këta janë fëmijët e Alaudin Hamitit (Foto)

Këta janë fëmijët e Alaudin Hamitit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

alaudin

Përtej asaj që e shohim në ekran, ai është edhe një person tejet pozitiv në jetë, një njeri me kulturë dhe një bashkëshort e baba ideal, shkruan “Kosovarja”.

Alaudin Hamiti, i njohur prej vitesh përmes ekranit, realizon një nga emisionet më gjithëpërfshirëse në vend, “N.I.N”-in, në “Klan “Kosova”.

Ai asnjëherë nuk ka shfaqur dëshirë të papërmbajtshme për ta publikuar e fokusuar vëmendjen tek jeta e tij private, ndonëse ajo është përfolur disa herë.

Alaudini është i martuar me Yllken dhe kanë tre fëmijë, dy djem binjakë që janë të apasionuat pas futbollit dhe një vajzë shumë simpatike, shkruan “Kosovarja”.

Ju njohim me familjen e Alaudin Hamitit /Kosovarja/

alaudini_1483560698-1825537

alaudin1_1483560693-242305

alaudin2