Shtëpi Kuriozitete Këtë detaj nuk e keni vënë re te kënga më e re...

Këtë detaj nuk e keni vënë re te kënga më e re e Shkurtës dhe Gresës? (Video)

Shperndaje në Facebook.

Kënga “Nëna ime”, e cila erdhi edhe me video klip nga këngëtaret nënë e bijë Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli, ka një detaj shumë interesant, shkruan Kosovarja.

Përveç tematikes e cila është raporti nënë e bijë, në video shihen një zonjë dhe një zonjushë të cilat luajnë rolin si nëna dhe bija. Ku ndër të tjera nëna e mëson vajzën se si të punoj punë dore, dhe çdo gjë tjetër që i nevojitej vajzave. Përveç tekstit dhe muzikës që këngëtaret e kanë qëlluar, ato janë kujdesur që edhe loja e aktoreve të jetë në nivel të nënës dhe bijës, shkruan Kosovarja.
Më poshtë mund ta shihni videon e këngës së Shkurte Fejzës dhe Gresa Behlulit “Nëna ime”./Kosovarja/