Shtëpi ShowBiz Këtë foto të motrave Vjollca nuk e kishit parë, do ju shtojë...

Këtë foto të motrave Vjollca nuk e kishit parë, do ju shtojë “oreksin” për më shumë

Shperndaje në Facebook.

Ato janë dy nga personazhet më seksi të ekranit shqiptar.

Por në fotot e fundit të publikuar nga Luana, motrat Vjollca duken më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

Ndërkohë Luana e quan motrën si gjysmën e saj.