Shtëpi Video Kishte apo jo armë Strazimiri? Ja fotot krahasuese (FOTO)

Kishte apo jo armë Strazimiri? Ja fotot krahasuese (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, me anë të postimit të një fotoje në Faceboook, duket se i ka dhënë fund hamendësimeve nëse Strazimiri ka qënë i pajisur me armë.

“Media po manipulon opinionin publik, duke thënë se deputeti Gent Strazimiri ka qënë me pistoletë në protestë.

Duket qartë që rripi vazhdon mbi xhup dhe nuk është gjë tjetër veçse çanta kafe që mban deputeti përherë.

Këtu disa foto ku dallohet në ambjentet e Kuvendit, e njëjta çantë, ku dallohet qarte edherripi dhe pozicioni që e ka varur. Turp manipulimi”.

235908