Shtëpi ShowBiz Kjo është këngëtarja shqiptare që mbanë kryq e agjëron Ramazan! (Foto)

Kjo është këngëtarja shqiptare që mbanë kryq e agjëron Ramazan! (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Çiljeta Xhilaga është nga këngëtaret e para shqiptare që i ka prirë rradhes së postimeve që lidhen me muajin e shenjtë të Ramazanit.

E konsideruar si seks bomba e industrisë së muzikës dhe me stil provokues, por pavarësisht këtyre ajo thotë se është besimtare e devotshme, se falet, lexon kuran dhe agjëron.

Te gjitha mund ti ketë Çiljeta, ama gjithashtu e ka edhe një kryq të tatuazhuar në këmbë