Shtëpi ShowBiz Kjo është mosha e vërtetë e Luana Vjollcës

Kjo është mosha e vërtetë e Luana Vjollcës

Shperndaje në Facebook.

Luana Vjollca, është njëra ndër prezantueset më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo së fundmi në një emision ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera ajo ka treguar se është vetëm 25 vjeçe.