Shtëpi ShowBiz Kjo është motra e Xhensila Myrtezajt, nuk do ta besoni sa ndryshe...

Kjo është motra e Xhensila Myrtezajt, nuk do ta besoni sa ndryshe janë

Shperndaje në Facebook.

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është sa e famshme po aq dhe e dashur dhe tërheqëse dhe gjithë kësaj i shtohet dhe fakti që është partnerja e aktorit të njohur Bes Kallaku.

Por për motrën e Xhensilëh kishit dëgjuar? Alba është motra e madhe e Xhensilës dhe ka profesionin ekonomiste.

Ato në fakt nuk ngjanë thuajse fare me njëra- tjetrën. Me sa duket Alba preferon të qëndrojë larg vëmendjes së medias pasi ajo nuk shfaqet as në postimet e këngëtares.