Shtëpi Kuriozitete Kjo zjarrëfikëse ju bën ta ‘kallni’ shtëpinë tuaj (FOTO)

Kjo zjarrëfikëse ju bën ta ‘kallni’ shtëpinë tuaj (FOTO)

Shperndaje në Facebook.

Shpeshherë mendojmë se puna si zjarrëfikës asht vetëm për mashkujt, por Gunn Narten, 30 vjet, nga Stavanger në Norvegji e ka thy këtë mit.

Ajo jo vetëm që e ban punën ma së mirë në luftën me flakët, por madje asht cilësue nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale dhe si zjarrfikësja ma seksi në botë.

Falë fotove të saj me bikini n’Instagram, 30-vjeçarja Gunn Narten, po bahet e njoftun në krejt botën.

Narten ka nji numër të madh fansash që e ndjekin në rrjetin social Instagram dhe konkretisht 113,000 ndjekës.

Ajo aty poston foto nga puna si zjarrfikëse, si dhe shumë foto mjaft “hot” me bikini, tue ba stërvitje në fitnes dhe gjithashtu n’orarin e punës.

Gunn thotë se, edhe pse ka nji punë të rrezikshme, ajo nuk ka aspak tutë.

Gjithashtu, thotë se kolegët e saj nuk e shohin hiq bukurinë e saj.

Për këtë të dytën kemi dyshime…!

Shikoni fotot më poshtë