Shtëpi Lajme Korab Shaqiri ‘tradhëton’ Ilirin, është kopja e nënës së tij (Foto)

Korab Shaqiri ‘tradhëton’ Ilirin, është kopja e nënës së tij (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Korabi shpesheherë poston fotografi me familjen e tij. Dashruinë dhe respektin që ka ndaj raporteve familjare nuk heziton t’i ndajë edhe me fansat, përcjell ORAinfo.

Nëna është ajo që gjithmonë meriton respektin më të madh tek Korabi. Ai ka postuar një foto me të që ia shpreh dashurinë që kapër të.
Por, një detaj që nuk mund të kalojë pa u vërejtur është ngjashmëria e madhe që ka me të.
Lirisht mund të thuhet që ai është kopja e saj dhe nuk ka marrë asnjë tipar nga Iliri.