Shtëpi Lajme Kroacia – Kosova, ja kë e favorizojnë bastoret (Foto)

Kroacia – Kosova, ja kë e favorizojnë bastoret (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Kroacia llogaritet favorit absolut ndaj Kosovës

Kroacia dhe Kosova do të përballen nesër në Zagreb, nga ora 20;45, në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’.

Sipas bastoreve sportive, Kroacia llogaritet favorit absolut ndaj Kosovës. Fitorja e kroatve ka kuotën 1.01 euro.

Kurse, fitorja eventuale e Kosovës ka koeficientin, besoni ose jo, 67 euro. Kurse, barazimi ka kuotën 21 euro. /Express/