Kur prezantuesja e motit të Klan Kosovës fillon pushimet verore (Foto)

Kur prezantuesja e motit të Klan Kosovës fillon pushimet verore (Foto)

Shperndaje në Facebook.

genta-cana-780x439

Ajo është një prej prezantuesve më të bukura të motit në Kosovë.

Bëhet fjalë për Genta Canën, e cila ka nisur pushimet verore në plazhet shqiptare.

Genta shihet në disa fotografi të publikuar në rrjetet sociale në bikini dhe formë fizike mjaft të mirë, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se bukuroshja e ekranit televiziv të Klan Kosovës po shoqërohet prej vëllait, Granitit.

Lexo edhe  “Ja si tentoi Guardiola të më bind që t’i bashkohem Barcelonës”

Genta gjithashtu është edhe moderatore e emisionit sportiv “Sport Show”. /GazetaGobale/

☀️

A photo posted by Genta Cana (@gentacana) on

Throwback 🇹🇷🌊

A photo posted by Granko👈🏽🔛 (@granitcana_) on

A photo posted by Genta Cana (@gentacana) on

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPër Gjimshitin interesim edhe nga Gjermania
Artikulli tjetërËndrra ime u bë realitet, bëra seks me motrën e gruas