Kur prezantuesja e motit të Klan Kosovës fillon pushimet verore (Foto)

Kur prezantuesja e motit të Klan Kosovës fillon pushimet verore (Foto)

SHPËRNDAJE

loading...

genta-cana-780x439

Ajo është një prej prezantuesve më të bukura të motit në Kosovë.

Bëhet fjalë për Genta Canën, e cila ka nisur pushimet verore në plazhet shqiptare.

Genta shihet në disa fotografi të publikuar në rrjetet sociale në bikini dhe formë fizike mjaft të mirë, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se bukuroshja e ekranit televiziv të Klan Kosovës po shoqërohet prej vëllait, Granitit.

Lexo edhe  Ja kush bën më së shumti bërllok në Kosovë, sipas ASK-së

Genta gjithashtu është edhe moderatore e emisionit sportiv “Sport Show”. /GazetaGobale/

☀️

A photo posted by Genta Cana (@gentacana) on

Throwback 🇹🇷🌊

A photo posted by Granko👈🏽🔛 (@granitcana_) on

A photo posted by Genta Cana (@gentacana) on