Kuriozitete

Kuriozitete

Xhaka: Arsenali klub i madh, jam i lumtur këtu

Granit Xhaka ka folur rreth skuadrës së tij, Arsenalit. Mesfushori nga Prishtina po përjeton një sezon të mirë te ‘Topçinjtë’, ku po kënaqet me duke luajtur me shokët e skuadrës, në një klub kaq të madh. “Arsenali është një klub shumë i madh dhe kjo është shumë e bukur për të luajtur së bashku me […]